| AndreeaLidia a întrebat:

Cum pot sa conectez un modem Rds(stick Digi Net Mobil) la o tableta Allview? Mentionez ca are USB. O conectez, dar nu imi apare nimic pe ecran, doar la modem mi se aprinde beculetul pe culoarea rosie. Va rog sa imi dati un raspuns. Multumesc.

3 răspunsuri:
| sNukki a răspuns:

Pai cred ca trebuie instalat ceva... dar nu stiu ce... unchiu la laptop are digi net mobil si de fiecare data cand aprinde laptop-ul il conecteaza la net. adica deschide o fereastra si da click pe connect!

| AndreeaLidia explică (pentru sNukki):

Da, stiu... Ca si eu am laptop, doar ca la tableta nu apare nimic.

| sNukki a răspuns (pentru AndreeaLidia):

Nu stiu ce sa zic... straight face