| wotaim2013xenonmafiat a întrebat:

revin cu windowsu.Am instalat windowsu din nou si uitati ce imi apare acuma http://imageshack.com/a/img673/2581/WPQGrp.png ziceti-mi cum as putea rezolva?

5 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Descarca driverpack solution de aici si fa-ti update la drivere! Ar trebui sa-ti rezolve problema si probabil sa mareasca performantele in gamingwinking

| wotaim2013xenonmafiat explică (pentru RB26DETT):

Am descarcat driver booster 2 si se update cu driver booster dar imi zice ca sunetu ii instalatsi actualizat

| RAY a răspuns:

Pe sisteme vechi daca se actualizare windowsul numai va recunoaste acel driver, in acest caz se instaleaza driverul original unul mai vechi corespunzator cu placa audio si windowsul instalat, drivepack instaleaza drivere prea noi

| wotaim2013xenonmafiat explică (pentru RAY):

Si tu zici sa instalez drivepack?

| RAY a răspuns (pentru wotaim2013xenonmafiat):

Da incerca si cu el