| AlbertTiger0067 a întrebat:

scuzati categoria dar nu gasesc jocuri pc...in fine este vorba despre metin2ro...: am un cont care maiinainte l-am facut 32 si nu mi-a dat misiunea cu uriel(pagina1) ce pot face ca sa mi-a dea? va rog ajutati-ma la raspunsul bun dau o

3 răspunsuri:
| mSoo a răspuns:

Fa toate misiunile de la capitan
ps: pe vitor pune astfel de intrebari pe forumul metinului, o sa ai mai mare succes

| torent3 a răspuns:

Pai faci totate misiunile de la capitan dar mi se pare ca misiunea cu pagina la lvl 33 ar fi trebuit sa tio dea

| Cristy2121 a răspuns:

Mie mie se pare ca la 40 ti-o da n-am mai jucat metin2 de 1 an (aveam lvl 75)