| anonim_4396 a întrebat:

Salut, aseara mi-am scapat telefonul si mi-am spart foarte putin din display, ( undeva in josul telefonului, la butonul de dat inapoi; sunt bucuros ca nu si pe ecran), cam cat ar costa alt display ( e telefon cu touch, HUAWEI U8180). si unde il pot duce la reparat?

2 răspunsuri:
| 92claudiu a răspuns:

Poti merge la sediile Vodafone acolo au si un service pentru telefoane. cred te va costa intre 150-300 lei
Funda? big grin

| andrei3315 a răspuns:

Te costa un display nou cam intre 100 si 200 de lei. il poti duce la repart la cel mai apropiat magazin de telefoane la mana a 2 a sau la reparati telefoane