| anonim_4396 a întrebat:

Un DirectX 7.0 pentru Windows Xp? Am incercat multe dar nu merge niciunu. Dau funda big grin

2 răspunsuri:
| Homye18 a răspuns:

Salut daca nu ma inseala memoria un Direct X 7.0 poti gasi in kit-ul jocului Counter-Strike Condition 0.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceea ce cauti tu n-are sens. Windows XP vine cu minimum DirectX 8.1, iar SP3-ul cu 9.0c
N-o sa gasesti in veci DirectX 7 pentru XP, fiind o versiune prea veche, deja inclusa.
Sigur n-ai inteles tu bine ce-ti trebuie? Unde-ti trebuie? Vreun joc ceva...care?