| Errorr a întrebat:

Dau funda + vot la cel mai bun raspuns : De ce nu imi merge mouse-ul la niciun Gta in afara de Gta 3? Pur si simplu in windows imi merge perfect dar in joc este ca si cum nu l-asi avea. Am incercat multe feluri de gta si nu merge la niciunu. Va rog Help Me! imi place mult jocul.

1 răspuns:
| BuciSh0t a răspuns:

rolling on the floor.Ai facut tu ceva la setari big grin...pergi la options si vezi pe acolo poate ai dezactivat mouseul sau poate ai dat la joystick.sau cine stie laughing. uitate la options pe acolo si se rezolvabig grin