| GroparuVesel a întrebat:

Am o problema! Am windows xp sp 3 procesor AMD Atlon(tm) 64 3200+ 2 GB RAM si directx 10, dar la majoritatea jocurilor imi cere directx 9.0c.Am incercat sa il downloadez de pe google si tot directx 10 imi arata si nu imi merg unele jocuri. Ceva ajutor? P. S: Am incercat sa il dezinstalez dar nu merge.

Răspuns Câştigător
| robiboss_2350 a răspuns:

Pai eu stiu ca la toate jocurile care iti trebuie direct x 9.0c iti da sa il downloadezi la tine nu stiu de ce nu iti arata.La mine imi zice daca vreau sa il downloadez si derecr mil downloadeaza direct x 9.0c.funda?