| flaviu1990 a întrebat:

va rog din suflet dati-mi si mie un program cu care sa imi caut driverele automat.,...

Răspuns Câştigător
| aBunnyMind a răspuns:

Poftim http://software-files-a.cnet.com/......-setup.exe Iti cauta driverele lipsa si te pune pe tine sa alegi pe care sa le instaleze. E free! Funda?

6 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Http://www.drivereasy.com/
Descarci de acolo, se instaleaza rapid, face o scanare sa vada ce componente ai si-ti da cele mai recente drivere.
Sanatate!

| Rishi2347 a răspuns:

Driver Genius Professional Edition

| flaviu1990 explică (pentru Rishi2347):

Si un key cev draga mea emy?

| Rishi2347 a răspuns (pentru flaviu1990):

Da-mi add: E. e m 9 9 4 si iti dau programu arhivat original. salut

| disty a răspuns (pentru Rishi2347):

Salut da-mi si mie un id de mess te rog frumos pentru a-mi da acest prgram arhivat despre care vorbesti!