| Anonim445zzz a întrebat:

vreau sa imi vand telefonul si nu stiu pe ce situri sa il pun mi l-am pus pe tocmai si mercador altele stiti sa imi spuneti? Si sar merita Samsung c3222 duos(dual sim)pe 200 lei(negociabil)? multumesc de ajutor.

5 răspunsuri:
| white93 a răspuns:

Pai 225 lei ar fi bun si nu mai sunt alte site-uri specializate decat mercador si tocmai, dar mai este unul:okazii.ro

| Anonim445zzz explică (pentru white93):

Multumesc dar s-ar putea sa mai fie si altele... apropo ai vrea tu telefonul cu 200?

| white93 a răspuns (pentru Anonim445zzz):

Hm....nush dar cred ca l-ai vandut, ahh? si iti raspund tarziu...pai vreo 350 as da

| Anonim445zzz explică (pentru white93):

Nu l-am vandut

| Nani_Mihai_1996 a răspuns:

Punel pe okazii.ro incearca orice vanzator are pretul sau happy