| oVeveritzaDulcexD a întrebat:

Vreau sa-mi iau 2 cartuse (color si negru ) si vreau sa aflu cat costa unul si de unde pot lua (sunt din Piatra Neamt). Inca o intrebare:cand se termina tusul cu ce pot reincarca cartusul, cat costa si de unde pot lua laughing. Am imprimanta HP Deskjet 3745.

Răspuns Câştigător
| DevilLife a răspuns:

Pai un cartus negru costa intre 80 si 100 de RON, iar unul color costa intre 120 si 180 de RON.Cartusele golite se pot reincarca de tine(daca sti cum sa faci asta)cu seringa sau poti sa te duci la un magazin cu componente de calculatoare si iti incarca acolo.reincarcatul costa intre 15 si 20 de RON.Cartusele se cumpara de orice magazin cu componente de calculatoare.