| anonim_4396 a întrebat:

Sall...TPU! Vreau si eu sa stiu cum pot descarca poze si muzica din calculator pe iPad? Cel mai bun raspuns primeste FUNDA...

Răspuns Câştigător
| greatLOL a răspuns:

Cand ai cumparat iPad-ul, ti-a dat in cutie si un cablu USB.Cred ca din moment ce ai iPad, stii cel putin sa conectezi un simplu cablu USB in calculator/laptop, nu? Daca ai Windows 7, driverele se vor instala automat.Te duci in My Computer si vei gasi la New Hard Drivers(ca si cum ai introduce un CD/DVD).Dai click, si dai copy din fisierele pe care vrei sa le copiezi in calculator. Funda? Pleasepuppy dog eyes^^

1 răspuns:
| Cipsy a răspuns:

Ai incercat sa descarci iTunes si sa folosesti programu?
De obicei iTunes parca se folosea la ce vrei tu sa faci...thinking