| Miss1999 a întrebat:

Vreau si eu un antivirus pe care sa il descarc, dar sa fie gratuit..Help me, please.:*

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Avira e bun pentru cine are un pc calumea, si nu stiu sa fie gratis.
Eu folosesc avast de mai bine de un an, consuma putine resurse, pentru ca nu am un pc foarte foarte performant, si este foarte bun, nu am avut nici o problema cu virusii de cand il folosesc.

| LDCCristi a răspuns:

Avira free antivirus http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus un antivirus foarte eficient :-* :-* :-*