| BogdanitzzaAnneMarrie a întrebat:

vreau si eu un site unde pot edita!
https://www.facebook.com/pages/Poze-de-profil-si-coperta /364161077054946 uitati-va la poza de profil! Unde pot gasi un site unde pot face chestiile alea?
FUNDA

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Www.pizap.com si dai pe tabul Edit Photo -> Upload -> Alegi fotografia din computer -> Dupa ce ai pus poza iti apare undeva acolo sus un T ( text ) dai acolo si scrii orice nume uite :
http://imgur.com/P1hFITy'
Funda?:D

| BogdanitzzaAnneMarrie explică (pentru kar1GaNNN):

Stiu de piZap..De acolo editez de 2 ani! Oricum, imgur.com nu se deschide...Si pe piZap nu poti face asa ceva! Din cate stiu... happy

| kar1GaNNN a răspuns (pentru BogdanitzzaAnneMarrie):

Sorry straight face

| BogdanitzzaAnneMarrie explică (pentru kar1GaNNN):

Nui nimic...Eu vreau doar sa stiu un site..Nu conteaza cum se numeste sau daca are putine efecte...Bla,Blaaa..Ca stiu ca si photoshop si photocape.Dar nu vreau downoaldate ca deja "APROAPE" am virusi. Oricum, nu-i nimica!