| Capone5556 a întrebat:

Sall TU!
De ce cand vreau sa intru intr-un joc su intr-o aplicatie pe calculator imi da asta (de exbig grin:FIFA09. Full-rip\FIFA09\FIFA09.exe is not a valid Win32 application). problema asta o am de azi dimineata cand am vrut sa descarc avira iar dupa ce am descarcat avira am dat un restart(am avut un link cu ceva si doar de pe el am putu intra pe internet) dar la yahoo nu am problema asta.CE SA FAC?(DAU FUNDA!)

1 răspuns:
| UnBaiat439 a răspuns:

Baga o scanare online de pe eset.com ( intri pe site -> Romana -> slide in jos si cauti scanare online). Cel mai probabil ai un virus care iti ataca windows-ul. Trebuie sa dai o scanare apoi trebuie sa stergi virusi.