| seby1998 a întrebat:

Sall vreau sa copiez un film pe stick si imi spune numele filmului si is to large for the destnaty system si am spatiu liber 12 gb din 16 ce sa fac dau funda rapsunsului bun

3 răspunsuri:
| KatyKat a răspuns:

Pune alt film care are mai putin de 12 gb altceva nustiu.depinde citi gb are filmul asta? are mai putin de 12 gb nu? fiindca asa ar trebui.un film sa aiba.....eu cred ca daca tare doresti sa i film pe stick.shterge tot ce ai in stick((dar salveaza in alta parte)) sh inc sa pui filmul

| marculescumihai a răspuns:

Formateaza stikul in NTFS si incearca din nou!

| Yukii987 a răspuns:

Daca stickul tau este formatat in fat 32 nu poti copia fisiere care au peste 4gb... iti propun sa te uiti cat are filmul tau si in ce este formatat stickul tau... in caz de asta e problma salveaza ce ai in stick pe un calculator, du-te la stik ii dai format si acolo trebuie sa scrie pe undeva fat32, fat 32 il schimbi in ntfs si ii dai format, dup care il lasi pana termina, dupa aia poti incerca sa copiezi filmul. Succes sper ca ti-am fost de ajutor