| Asking22 a întrebat:

Am si eu un stick de 8 GB si cand vreau sa copiez pe el un film in 720p imi tot da eroarea ca nu am spatiu suficient cu toate ca este gol si filmul are 4 GB.
Trebuie sa fac ceva?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Daca ai si putina curiozitate, gasesti rezolvarea. Tot ce trebuie sa faceti e sa formatati mediul de stocare in format exfat: http://youtu.be/XP-Cpn3E5zI?t=56s
tutorialul incepe la secunda ~55 si se termina la 1: 27. Are cam 30 secunde... Si asta e tot.

| Asking22 explică (pentru sltlp):

Eu am windows XP SP3, iar cand incerc sa fac chestia aia cu format imi da o eroare "WIndows was unable to complete the format"

| Asking22 explică (pentru sltlp):

?

| sltlp a răspuns (pentru Asking22):

Suspect. probabil ai xp piratat.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Formateaza-l NTFS!