| danyel343 a întrebat:

Sall,vreau sa imi cumpar un smartphone cam vreo 5-670 lei.ce imi recomandati? eu am pus ochii pe LG L7 p700 sau Nokia lumia 620 sau Samsung galaxy s duos... as vrea pareri pro si contra,)asa si ultima problema, aceste telefoane au a-gps care am inteles ca functioneaza cu net, daca nu am credit nu merge? sau pot downloada hartile inainte sa le instalez?
funda

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ca si optimizare software:
lumia>Samsung>LG l7;
ca si performanta: lumia>Samsung=l7.
Parerea mea e sa mergi pe lumia 620(sau 520 daca nu ai nevoie de blit sau camera frontala)

Răspuns utilizator avertizat
| RonaldoSeven a răspuns:

Mai pune cativa bani si incearca sa iti iei LG Optimus L5 II E445 Dual