| Merishoor a întrebat:

Sall
Vreau sa imi iau o imprimanta multifunctionala si vreau sa stiu daca pot baga 2 cartuse in ea alb-negru si color sau numai color sau alb negru? Funda cine imi spune

6 răspunsuri:
| GoodGuyDorel a răspuns:

Ia-ti 1 cartus alb negru, unul color...

| M1hai a răspuns:

Pai o imprimanta multifunctionala are doua cartuse
unul alb-negru, altul color!
iar cand cumperi imprimanta iti da cele doua cartuse incluse!
intra pe Emag.ro

| utilitati a răspuns:

Poftim un link : http://adf.ly/54W3w

| CoryCorina a răspuns:

Pai imprimanta poate fi multifunctionala si sa fie numai cu negru sau sa fie negru + color si eventual cartusele color sa fie mai multe gen negru si:albastru, roz si galben sper ca te-am ajutatbig grin

| MrHeadshot a răspuns:

Eu am modelul HP Deskjet 1050 J410 series.Are 2 cartuse:alb-negru si color. Uite un link:http://h20000.www2.hp.com/......cument.jsp

| Shottas a răspuns:

Mai omu vrea sa zica (cred eu) ca cauta o imprimanta care sa mearge si cu un singur cartus... deoarece marea majoritate nu mai printeaza dupa ce se goleste unul dintre cartuse si pe cel golit ai intentia sal scoti. Eu puteam face asta cu un HP photosmart c3180 daca vrei una rasp la intrebare si iti zic de unde sa iei.