| Merishoor a întrebat:

Sall
Vreau sa imi iau o imprimanta Multifunctionala de la emag si nu stiu care este mai buna pana in 260 de lei dar sa fie cartusu ieftin
Funda cine imi spune

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu exista MF cu cartuse ieftine. Daca vei avea volum mare, ia ceva laser. Nu te uita la cit dai pe ea acum, fiindca o sa te usture in viitor consumabilele.

Răspuns utilizator avertizat
| andy14 a răspuns:

Am eu o imprimata care e buna se numeste Canon pixma mp270 are scaner poti sa faci copie dupa ce vrei tu are cartus demo cand in cumperi, unu nou este 100 lei dar poti sal reumpli 13 lei negru 14 color nu stiu daca gasesti la emag.Pretul imprimantei este pe la 250 de lei eu am luat-o de mult din cora sper ca ti-am fost de ajutor. funda te rog