| danyel343 a întrebat:

Sall! Vreau sa-mi cumpar un sistem 5.1 Logitech x530 dar vreau sa-l conectez la tel, prin jack 3.5, din cate stiu are 3 mufe(sistemul)daca-l conectez prin adaptor, toti satelitii si suboower-ul merg? Sau doar catva sateliti?

Răspuns Câştigător
| mihaitare123456 a răspuns:

Depinde ce telefon ai. Mai bine te uiti in optiunile telefonului si daca vezi suport 5.1 o sa mearga. Dar daca nu ai suport 5.1 nu iti recomand acest sistem deoarece nu iti va merge deloc. Si apropo ce model de telefon ai? Funda!

1 răspuns:
| Arthur a răspuns:

Doar dacă sistemul admite şi semnal stereo, altfel funcţionează doar doi sateliţi plus boxa de bass.