| danyel343 a întrebat:

Sall! la un sistem 5.1 sunt 3 mufe care trebuie conectate la PC daca o conectez doar pe cea verde, nu se aud toti satelitii nu? se poate cu un adaptor sa le conectez pe toate 3 mufe la o singura mufa? eu vreau sa conectez sistemul la tableta...

Răspuns Câştigător
| Coco5 a răspuns:

Bada este adaptor ne numeste splitar il gasesti la magazinele cu electornica...eu am luat si nu e prea scump 1.50

| danyel343 explică (pentru Coco5):

Aaa acel adaptor are la un capat iesirea jack 3.5 iar la celalalt capat doua intrari tot jack 3.5 la care se conecteaza cea verde si cealalta nu-i mai retin culoarea, asta este?

| Coco5 a răspuns (pentru danyel343):

Da!

3 răspunsuri:
| Des7royer a răspuns:

Eu am un Genius 5.1 de 200w RMS si, e conectat la PC doar prin o mufa, cea verde, si merg toti satelitii si subwooferul.Trebuie sa mearga doar din aia verde, cred...