| Dinamicx a întrebat:

Sallut,
Am un Amd a6 x2 5400k si coolerul nu il raceste destul.Este tot la temperatura de vreo 45 de grade, m-am uitat prin bios dar nu am gasit nimic...

Răspuns Câştigător
| IT4Ever a răspuns:

E normala temperatura nu te speria..in general in idle un procesor sta cam la 35-40 deci nu ai de sa iti faci griji

1 răspuns:
| alecs89 a răspuns:

Pai eu am A8 x4 5600k cooler stock in jocuri gen battlefield 3 sau most wanted 2012 trecea de 60 grade. In bios nu ai ce sa ii faci. Trebuie sa iti cumperi cooler mai mare dar ai grija coolerul trebuie sa se potriveasca cu socketul care il ai.