| Demisecx a întrebat:

Sallut baieti si Buna fetelor am nevoie de Subscribe si Lansare la acest Channel de Youtube http://www.youtube.com/user/denis87298 se numeste Clog Spor Demisecx si e un Channel de Gaming sper sa va placa acum de-abia am inceput sa pun filmulete astept sfaturi cum sa am abonatii (Lansare)?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Păi dacă vrei să ai abonați eu în locul tău aș face un blog și ca platformă aș alege wordpress sau goolge sites. Apoi mi-aș lua un subdomeniu de pe msmartdots.com și mi-aș face cont pe toate relele sociale cu mulți useri unde la status aș posta site-ul meu.Așa ai șanse să gâștigi fani, și tot o dată aș fi ales vplay ca host pentru tutorialele mele.Și au am ca host pentru tutorialele video momentan Youtube-ul, dar documentându-mă corespunzător am constatat că vplay e superior, și poți posta clipuri făra limitele alea de 15 minite ca user normal.Succes și sper să îți prindă bine informațiile de mai sus.

| Demisecx explică (pentru DeyCj):

Multumesc Frumos

1 răspuns: