| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt din Oradea si as vrea sa stiu un magazin de electronice la care sa ma duc sa imi curete laptopul ca am aproape un an. E de gaming si nu l-am curatat si acum freaca ceva in el. Intrebam pentru cel mai ieftin magazin, cineva care o incercat la toate.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"laptop-ul ca is am de aproape un an...freaca ceva in el."

cinstit, nu "scapi" cu o curățare, fii pregătit să plătești pentru un nou cooler

| dannyel86 a răspuns:

Daca laptopul e in garantie, trebuie dus la magazinul de unde l-ai cumparat sau la service-ul autorizat indicat de vanzator in certificatul de garantie.
Daca nu mai e in garantie, il poti duce la orice service din Oradea. Acolo se face curatarea lui si ti se va spune daca trebuie schimbate componente sau nu.