| RuNNNer a întrebat:

Sallut TPU, De curand fratele meu mi-a facut cadou un ps2 scph 77004 ne-modat stiti cum pot sa-l modez software fara a am duce pe la vreun specialist?

Răspuns Câştigător
| OnixxXdd a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Q4wa7L94wQg Uite aici un tutorial. Dar eu iti recomand sa te duci la un specialist ca nu dintr-o greseala sa ramai fara el. Bafta.

| RuNNNer explică (pentru OnixxXdd):

Am gresit acolo voiam sa spun hardware

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Singur nu poti. Ai nevoie fie de un prieten cu o consola deja modata, fie de cineva care sa il modeze. Poti sa urmaresti cate tutoriale vrei de altfel...