| marius7tree a întrebat:

Sallut TPU! Intrebarea aceasta era doar pentru cei care joaca barn buddy! Deci cand pui buruieni si gandaci stiti ca apare in stanga un mesaj "Naughty!" sau cand stergi buruieni apare tot asa un mesaj.Eeeei bine as vrea si eu sa aflu cum schimb acele mesaje.Multumesc!

2 răspunsuri:
| marius7tree explică:

Ba poti exact dp ce am pus intrebarea pe TPU am descoperit cum sa fac big grin

| ραтяίcία a răspuns:

Nu se mai pot schiba acele mesaje...
burn buddy s-a schimbat, iar in cel nou nu mai poti schimba acele mesajebig grin...srybig grin