| CataAndreea99 a întrebat:

Sallut TPU! Mi-am downloadat noul IOS 5.1 pentru iTunes si am auzit ca poti sa iti pui ton de apel la iPhone si altul decat cele ale telefonului as vrea si eu sa stiu cum? Daca imi va sterge ceva din telefon si ce? As fi sincer recunoscatoare daca mi-asti spune :*! Dau fundita:*!

1 răspuns:
| mDiana a răspuns:

Trebuie sa convertesti melodia in m4r-> asa o sa iti apara acolo unde alegi melodiile.
Sau te uiti la video-ul asta si iti alegi melodia din iTunes: http://www.youtube.com/watch?v=v1Lq579zeB4 si faci dupa cum spune tipul:D. Nu are rost sa mai exlic. E mai ok sa vezi.