| Alecu_Alex_1997 a întrebat:

Salt TPU am o problema cu o tableta Samsung galaxy tab 3 am dat la optiunea sa revina la setarile din fabrica si s-a stins si cand o deschid imi apare cwm based recovery si am dat pe toate optiunile si am inchis-o si tot asta imi apare de fiecate data va rog ajutati-ma ofer funda si va rog fara raspunsuri de genu duo la un specialist multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| MarianaNiculescu a răspuns:

Poate ai avut niste jocuri virusate si care nu au fost actualizate... Este un specialist in Bacau si in Iasi. Sau poate ca nu ai pus un android tabletei ca sa nu se bage virusi in tableta. Sper ca te-am ajutat. happy

| Alecu_Alex_1997 explică (pentru MarianaNiculescu):

Multumesc pentru raspunsul tau

| SUTEUCLAUDIU a răspuns (pentru MarianaNiculescu):

Nu ai cum să folosești tableta fără android, doamne, mari se dau unii