| al3xxa_7413 a întrebat:

Am si eu o problema cu un telefon samsung s7230, s-a inchis si daca incerc sa il deschid apare o eroare "app debug level:1, data abort" si nu ma mai lasa sa fac nimic. Presupun ca e o problema de soft. Vi s-a intamplat asa ceva? Daca stiti ce sa fac v-as ruga sa ma ajutati si pe mine. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Lucrian a răspuns:

Suna maine la Samsung de pe un alt telefon si intreaba-i

TEL: 08010 SAMSUNG (08010 7267864) - apelabil doar din reţeaua Romtelecom - tarif local
021 206 01 10 (apelabil din orice reţea - tarif normal)
Web: www.samsung.com/ro

Programul de lucru:
Luni – Vineri: 09:00 – 18:00

2 răspunsuri:
| al3utzu a răspuns:

Sper ca ai rezolvat problema dar daca nu, si telefonul nu e in garantie, incearca sa ii reinnoiesti softul cu un cablu de date si programul original Samsung-PC. Daca nu merge incearca la un service gsm.

| al3xxa_7413 explică (pentru al3utzu):

Nu am rezolvat prea multe. Daca il conectez la calculator se deschide dupa ce da acea eroare. Dar o face asa rar incat inca nu am ajuns la magazin cu el, si da inca mai este in garantie. O sa merg sa imi bage un alt soft. Mersi de raspuns