| Sergiu44227 a întrebat:

Saltu TPU! Am doar o intrebare:Care tine mai mult dintre Nexus 5 si OnePlus One.Adica,care sa nu crepe deodata cu garantia, pana acum am avut un telefon Huawei si cand i s-a terminat garantia, dupa vreo 2 luni a crapat si el.Deci care are durata mai lunga de viata Nexus 5 sau OnePlus One?

2 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Recomand Nexus 5 http://bit.ly/1uoIgyC

| Sergiu44227 explică (pentru ombladon112):

Sincer eu prefer mai mult OnePlus One deoarece are procesor, Rami mai buni, chiar si camera este mai buna decat la Nexus 5!