| dragossefu a întrebat:

Salu am un Samsung s5610 si i-am spart din greseala geamul de la cacasa dupa fata imi poate spune si mie cineva unde gasesc carcasa pentru el? Am cautat pe gsmnet pe gsm acti si nu am gasit.

Răspuns Câştigător
| Awesoman a răspuns:

La Vodafone, costa in jur de 150 ron. Depinde de la telefon la telefon.
Ori te duci cu el la furnizor si ti-l repara daca ai garantie
Funda? big grin

| dragossefu explică (pentru Awesoman):

Am garantie la el dar mi-a cazut jos si cred ca nu mil repara gratis daca mi-a cazut stiu ca il repara numai daca se deteriora normal fara sa imi se sparga mie. Orcum o sa ma duc maine sa vad ce pot face si cat costa.

2 răspunsuri:
| PwNZ a răspuns:

In showroom la Orange/Vodafone/Cosmote