| WholeWorldTeam a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva unde gasesc teme pentru Samsung s5610?

6 răspunsuri:
| ionut1494 a răspuns (pentru bursuc001):

Sa inteleg ca tu nu stii care e diferenta intre wallpapers si teme, nu? omu cere teme tu dai 10 mii de link-uri cu wallpapere, bravo, esti un geniu, sa mor eu. meriti o funda, de c***t. happy

| ionut1494 a răspuns (pentru bursuc001):

Sa inteleg ca tu bursuc001 nu stii care e diferenta intre wallpapers si teme, nu? omu cere teme tu dai 10 mii de link-uri cu wallpapere, bravo, esti un geniu, sa mor eu. meriti o funda, de c***t. happy

| ionut1494 a răspuns (pentru bursuc001):

Din ce am observat eu, nu gasesti teme pentru modelul asta de telefon, sincer nu inteleg de ce.

| bursuc001 a răspuns (pentru ionut1494):

Măi, dacă eşti PROST crescut, măcar stai în banca ta!

Dacă nu, atunci aşa să vorbeşti cu părinţii tăi!

Dacă citeai ATENT răspunsul meu, am PRECIZAT foarte CLAR : "teme SAU wallpapere", TOCMAI pentru că ESTE diferenţă între ele şi NU prea se găsesc teme pentru acel model de telefon!

Aşa că, fă pe "deşteptul" în ALTĂ parte şi cu altcineva!

Sau, mai bine mergi şi continuă-ţi cei 7 ani de la grădiniţă rolling on the floor

| FiddleStick a răspuns:

Gasesti cate vrei tu pe mobile9.