| anonim_4396 a întrebat:

Salu TPU, am si eu o problema cu noua pereche de casti achizitionate. eu am conectat la pc un sitem genius 2+1 (2 boxe si un bas) care sunt conectate in spate la unitate, in fata la unitate am un orificiu separat pentru casti si microfon dar daca le conectez tot in boxe se aude, va rog ma puteti ajuta.

Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| PotatoMustDie a răspuns:

Incearca fara boxe. Sau umbla in setarile audio. Daca ai HD Audio Deck de la VIA trebuie sa fie pe undeva pe la "Speaker" sau "Jack".

| Vlad_Nichita_1998 a răspuns:

Ori trebuie sa scoti boxele ori dc au boxele slot pentru casti le pui in ele