| CataGaming666 a întrebat:

Salu TPU! Cine ma poate ajuta cu aceasta problema? :nu am acel Local Area Connection si nu ma pot conecta la altceva in afara de wireless. Cine ma poate ajuta?

3 răspunsuri:
| Moshoo a răspuns:

Ori nu ai placa de retea ori nu ai instalat driverul acesteia.

| CataGaming666 explică (pentru Moshoo):

Sincer nu stiu daca am placa de retea dar cum pot sa instalez driverul?

| Moshoo a răspuns (pentru CataGaming666):

Intri in control panel-device manager-network conections, click pe sageata dinstanga si acolo apare placa de retea, daca este. Ceva de genul Realtek pci..., sau poate fi si alta marca. daca nu ai asa ceva atunci nu poti instala driverul.