| Geo33xx a întrebat:

Salu TPU deci de 2 zile am vrut sa aprind pc si problema e la monitor LG Flatron ceva gen nu se mai aprinde clipeste +in spatele monitorului se aude un bazait. beep nu se opreste am icercat sa il las sa vad daca merge dar nik ..de la ce o fi.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

"deci de 2 zile am vrut sa aprind pc"...cum vine asta? Mai ia o pauza!
Exista service-uri!

Răspuns utilizator avertizat
| mafiaenglezeasca a răspuns:

Salut,cel mai probabil este defect firul care conecteaza unitatea de monitor sau cel de la curent.