| yoboss97_5553 a întrebat:

Sal de cateva zile nu imi mai merge monitorul se aprinde sta cam 4-5 sec si se stinge iar cate o data balbaie imaginea si se aude ceva in spatele monitorului inainte sa se stinga ce sa fac daca pot face ceva spuneti-mi daca nu pot face nimic eu o sa chem un specialist.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifică cablurile power și video, eventual la altă unitate (sau laptop) - într-un final poți încerca la un electronist pentru o constatare (un special IT nu are ce să îți facă în acest caz - va încerca ce ți-am zis eu mai sus)

Răspuns utilizator avertizat