| Dudau_Florin_1963 a întrebat:

Salu TPU. Mi-am instalat din greseala o aplicatie sa mareasca viteza downloadului, cred ca s-a dus perioada gratis de o luna si de fiecare data cand deschid laptop-ul sa instalez ceva imi arata sa o platesc sau sa dezinstalez, am incercat si la programe si caracteristici sa dezinstalez si nu mai apare acolo, dar tot nu s-a dezinstalat, va rog ajutati-ma DAU FUNDA.

1 răspuns:
| Anonimul95t a răspuns:

Buna incearca asa:start>control panel>programs and features>cauti programul>click dreapta>unistall/dezinstalare ai putea da mai multe detalii gen numele programului, cum se comporta?