| TupacShakur a întrebat:

1)Am o cartela Vodafone pe care mai am credit pe ea, si vreau sa imi fac un abonament pe numarul respectiv. Ce se va intampla cu creditul?
2)Pot tranfera credit si cand nu mai am valabilitate?

Răspuns Câştigător
| McBoy a răspuns:

Creditul va disparea daca iti faci abonament pe aceea cartela si nu poti transfera cand nu mai ai valabilitate, trebuie sa-ti bagi minim 1 euro apoi transfera creditul pe alta cartela si fa-ti abonament. Funda?

4 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Nu e mi s-ar parea normal sa dispara acel credit ca pana la urma sunt niste bani, logic mi s-ar parea ca in momentul in care faci un abonament, acel credit pe care-l ai sa fie scazut din prima factura pe care o primesti.

Din cate stiu, nu se poate transfera creditul atunci cand cartela nu mai este in perioada de valabilitate...

| Xenya a răspuns:

Nu vei putea transfera creditul daca nu are valabilitate! Punand abonament pe cartela respectiva, creditul va disparea!

| christianlaroka a răspuns:

Cred ca creditul se va duce, adica facandu-ti abonament cu acel numar, numarul e cartela nu mai e, dar te poti duce la ei si iti vor da toate informatiile.

| anghel988 a răspuns:

In momentul in care o cartela preplatita trece pe abonament, tot creditul disponibil pe ea se anuleaza.