| joJO332 a întrebat:

1 Duce jocul GTA V la grafica maxima la peste 60 fps+?
2 Se va incalzi foarte tare?
Ce parere aveti de acest laptop
https://emag.page.link/1CR34y1ebwEJd4xE8

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

GTA V cel mai probabil ca fara probleme. Legat de incalzit... ramane de vazut. happy

| JicaContra a răspuns:

HP e recunoscut universal ca avand un rahat de racire
confirmat de subsemnatul cu un laptop demontat complet, curatat la sange radiatorul SI TOT SE INCALZEA CA O VIRGINA LA PRIMUL SARUT!

| Simpatic a răspuns (pentru JicaContra):

Ce HP, poate astea pavilion si cele slabute, vezi ce sistem de racire foloseste OMEN si pe unde iese aerul happy
cand joci jocuri video oricum e recomandat un coolerPad si o curatare la cateva luni de zile cu schimbarea pastei termoconductoare de pe CPU

| JicaContra a răspuns (pentru Simpatic):

Nu intelegi... problema NU e sistemul de racire in sine, ci anumite parti ale lui, efectiv ventilatorul NU incepe sa se miste destul de repede cand e destul de fierbinte, asa ca sta la 80-90C cu toate ca ventilatorul abia se misca, si daca ar fi la maxim ar fi la 60 de grade si atunci ar putea intra in idle

si nu am vazut asta la un laptop HP, ci la mai multe, dupa care aflu ca e de notorietate faptul ca HP mananca rahat la racire!

| joJO332 explică (pentru JicaContra):

Toate ca toatelaughing dar ce parere aveti de acest laptop? Ca nu inteleg limbajul asta al vostru. Se va incalzi repede?

| JicaContra a răspuns (pentru joJO332):

happy
"si nu am vazut asta la un laptop HP, ci la mai multe, dupa care aflu ca e de notorietate faptul ca HP mananca rahat la racire!"

NU imi dau seama cum cineva ar putea interpreta fraza de mai sus ALTFEL decat "toate laptop-urile HP se incing si sistemul de racire nu stie cum sa raceasca"

dar, sa raspund la nivel de "racire HP for dummies"

DA, se v-a incalzi repidi tongue