| soz a întrebat:

Salut, a m un telefon malibu tot cu ecranu spart nu mmai e in garantie vreau doar sa copiez contactele pe sim ca sa le bag in alt telefon daca are cineva malibu il rog din suflet sa faca o poza la >contacte- optiuni caci eu nu vad optiunile, dar le iau dupa numar daca as avea o poza cu optiunile de la contacte rog moooolt pls ajutor.

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Este un soft de gestiune al telefonului (phone manager..si altele cauta pe net sigur gasesti) si care iti da optiunea de a salva contactele prin cablul usb si nu mai ai nevoie de ecran si ce ai spus tu mai sus.Bafta