| Timaru_Mihai-petre_1965 a întrebat:

Aș vrea sa stiu daca exista un server de Metin2 care sa te faca din prima GM (Game Master)
Dau funda!
contatctatima la adresa de messenger : dexterdemetin@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| Tabaldak a răspuns:

Pai nu stiu daca exista un server de metin in care sa devii GM asa de usor dar poti incerca serverele PvP cam tot aia e doar ca nu ai acces la comenzile de GM. Uite niste servere PvP 1.Light Metin2 2.Hammer Metin2 3.Antic metin2

| funiedanutz a răspuns (pentru Tabaldak):

Da ar fi un metin si acela ar fi Metin2 Hammer incearca-l!

11 răspunsuri:
| GmVenNo a răspuns:

Metin2Hammer, Metin2Light

| LightBox a răspuns:

Nu este ma server de metin2 gm nu? este frate http://metin2gm.pixub.com vezi ca trebuie sa fie un owner on ca sa ai gm

| TheClauu1996 a răspuns:

Cauți un server PVM-PVP lvl max 250, cu iteme/mape noi (originale, nu toate prostiile de sunt pe toate serverele)?

Sa te chinui sa faci lvl și sa Îți bonusezi itemele? (Să îți faci seturi)

Să te duci la Farmat pentru itemele de upgrade?

Atunci SonyMt2 este exact ce cauți, cu o vechime de peste 3 ani ONLINE!

http://sonymt2.ro/sv

| rarress a răspuns:

Http://www.mt2underworld.ro/ cel mai tare server de metin2 DIN LUME : STAFF MATUR, PLAYERI PRIETENOSI / RATE :Experienţă : 300%
Drop Yang : 300%
Drop Iteme : 200%
Fierar: Normala

| CaTaLiZeR a răspuns:

Nu exista!

| Hortopan_Viorel_1992 a răspuns:

Pai este un hack care se numeste (Hack GM mode)

| DarkyChan a răspuns (pentru Hortopan_Viorel_1992):

Te baneaza daca-l folosesti?

| BossLike a răspuns (pentru DarkyChan):

Da.
Lool

| PunisherKill a răspuns:

Metin2GM te da la inceput lv 250(GM) si poti baga comenzihappy

| DeyUtzuFrate a răspuns:

Pai poti incerca Metin2 Hammer dar acolo in ultimul timp sunt modati, insa cu 3 euro iti cumperi status adica peste 3000 de puncte la fiecare : dex, int, vit, str. Sau mai poti incerca Metin2 PVP Gm mode are mare parte din servicile de GM sper ca ti-am fost de folos!