| neverwinter a întrebat:

Abia mi-am reformatat windows-ul si vr sa stiu ce antivirus imi recomandati (sa fie free normal xD )
Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Cel mai bun freeware in materie de antivirusi, este Microsoft security essentials, soft antivirus venit de la mama Microsft. Restu-i doar marketing ieftin.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Eu folosesc cu succes Avast free.

| neverwinter explică (pentru Nelu62):

E sigura descarcarea antivirusului sau ma trezesc ca il iau si nu mai am laptop...

| Smartulet a răspuns:

Eu iti recomand Yac Cleaner, e 100% gratis si nu expira. Curata si imbunatateste performanta PC-ului.
Informatii si prezentare video gasesti aici www.Yac-Cleaner.weebly.com
Succes!