| HardCore7750 a întrebat:

Salut, acest telefon: V\http://www.cel.ro/......0-black-l/
Vreau pareri despre el, cat mai multe

2 răspunsuri:
| AnddieeDasston a răspuns:

Salut happy. Eu am acest telefon si sunt foartee multumita de el. e cel mai bun telefon din lumee (dupa parerea mea). are o memorie super mare. mie mi-au intrat cam 20 de aplicatii, 100 poze, 100 melodii. sunetul este foarte clar, la fel si imaginile. pana acum l-am scapat cam de 3 ori si nu a patit nimic.
Sper ca te-am ajutat. Baftawinking

| HardCore7750 explică (pentru AnddieeDasston):

E bine atunci, dar mai astept si alte pareri, daca multi zic ca e bun, voi strange bani pentru el happy