| anonim_4396 a întrebat:

Salut, acest windows este doar un ``trial``?

https://www.pcgarage.ro/......t-engleza/

Eu cred ca nu, dar un coleg imi tot spune ca este doar un trial de un an si vreau sa ma asigur :v :/

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Cum sa fie de un an, daca vine cu garantie de conformitate: 24 luni. Uita-te in josul paginii!
Licenta respectiva este pentru totdeauna.
( bine, nu pentru totdeauna, pana prin 2999 dar na' laughing )

1 răspuns:
| NLS a răspuns:

E pentru totdeauna, dar nu se poate transfera pe alt calculator, decat daca iti creezi cont Microsoft si "legi" licenta de el.
Daca folosesti si ..altfel de programe, decat originale, eu NU mi-as crea cont Microsoft.