| telefonmobil a întrebat:

vreau sa va intreb cum se instalează Windows 7 pe un laptop Acer aspire model 5733 ce metode de instalare sunt?

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

De pe dvd folosind unitatea optica, de pe o unitate optica externa, de pe un stick, si daca nu ma insel si de pe un sd card de minim 4 gb

| Nicu999 a răspuns:

Il poti instala de pe cd

| telefonmobil explică:

Dar eu ma refream ceva de genu f12

| K0sti a răspuns (pentru telefonmobil):

Ce treaba ai nene cu F12? Tare greu greu sa instalezi un amarat de windows...

| telefonmobil explică:

Vroiam sa spun cum accesez Boot menu pe. Acer aspire 5733 tasta de Boot menu care e?