| AlexandraCamelia2002JokeHouse a întrebat:

Acum cateva zile am intrat pe un site unde imi spunea ca pot sa descarc Whatssap pentru PC, dar acum cred ca am intrat in altele. Am incercat acum 2 seri sa ma conectez pe facebook, dar imi spune ceva de,,malware,,. Am citit si pe Google despre asta, despre,, infractori informatici sau ca as fii spionata,,. Chiar imi este teama sa mai vorbesc si la telefon. Cum as putea vedea daca intr-adevar sunt urmarita. Va rog. sa ma ajutati.
FUNDOI! sad

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti urmarita lol... crezi ca esti asa importanta incat sa te urmareasca careva?

ai luat niste rahaturi de virusi din tampeniile alea care promit whatsapp. Aia e o aplicatie pentru dispozitive mobile nu pentru PC.

Instaleaza un antivirus si scaneaza ti PC ul, probabil e plin de virusi