| Graftzoor a întrebat:

Acum cateva zile am luat un joystick care merge pentru ps2, ps3 si pc. Am incerca sa ma joc Mortal Kombat 9 cu el si merge, de fapt, merge pe toate jocurile mele in afara de Call of Duty : World at War. Intru in joc, joystick-ul este conectat, toate chestiile, cand intru in setari sa imi schimb setarile si nu prinde nici-o comanda. Tin sa repet ca pe alte jocuri merge, bateriile sunt noi ( este prin wi-fi ) am intrat in setarile jocului unde este "Enable console" am dat "Yes" si nimic. Careva care stie cum sa il fac sa functioneze? Un prieten mi-a spus ca poate nu il accepta jocul dar speranta mea moare ultima.

2 răspunsuri:
| castigator a răspuns:

Am aceeasi probleme dar am rezolvat-o!
Ai spus ca ai doar un Joystick? Daca da, asteapta sa se descarce si dupa incarca-l si vezi daca merge, daca ai mai multe Joystick-uri incearca sa le folosesti, cam atat a fost, sper sa-ti mearga!

| Graftzoor explică (pentru castigator):

Scuze, dar nu am inteles nimic din raspunsul tau. Sa se descarce ce? Incearca sa te exprimi mai bine in raspunsul viitor.