| anonim_4396 a întrebat:

Salut, acum ceva timp am deschis msconfig >- Boot >- Advanced Options si am setat numarul procesoarelor pe 2 (maxim cat imi arata). Aseara mi-am instalat Razer Cortex si n-am mai avut timp sa ma joc, azi cand am deschis laptop-ul sa ma joc mi-a mers csgo-ul in 20 fps si m-am uitat in msconfig sa vad daca e ceva si la Boot - > Advanced options >- Number of processors am vazut ca era setat pe 1, si cand am vrut sa-l schimb nu-mi arata alta optiune, doar sa-l las pe 1. Ajutati-ma va rog mult!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu ce vrei sa fi ajutat? Setarea aia nu schimba nimic, este o simpla setare a windowsului la care nu ar trebui sa umbli, deoarece nu schimba cu absolut nimic. Daca vrei performanta, schimbati componentele pc-ului.

| KillaNoFilla a răspuns:

Sterge razerul
acea setare cum a zis florinel nu are nici o treaba cu jocurile.

| Stefanut_Gabriel_2000 a răspuns:

Sterge boot