| UpSideDowNnN1 a întrebat:

Salut, acum ceva timp mi-am luat calculatorul la un prieten ( eu am net de la rds) si el avea net de la UPC, in orice caz..de cand l-am conectat acolo se misca netul foarte greu ( inclusiv acolo la el) si acum la mine acasa lafel ...imi descarca maxim cu 2mb si inainte imi ajungea si la 10, se incarca mai greu paginile...totul, stie cineva ce are?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nimeni nu-ti poate spune. Trebuie vazut. Caracteristicile PC-ului nu le-ai spus. Poate serverul zonei este de vina.