| nice67 a întrebat:

am o problema cu w7 se misca foarte greu de la un timp si incarca greu paginile. Oare ce are? pls help!

Răspuns Câştigător
| Mihaitzz a răspuns:

Curatarea o poti face cu Disk Cleanup (din Accesories/System Tools) ori cu CCleaner, este un program gratuit de la Piriform.com. Numai bine!

2 răspunsuri:
| Mihaitzz a răspuns:

Ce are de unde sa stim noi?!
Posibil ca are cativa virusi.
Sau.
Dai la cautare, stanga jos, si scrie Disk Defragmenter..si bifezi toate partitiile, si dai Defragment.O sa dureze 5-30 minute, dar rezultatele vor fi considerabile.

Succes

| nice67 explică (pentru Mihaitzz):

Imi poti sugera un program de curatat virusi?

| Mihaitzz a răspuns (pentru nice67):

Curatarea o poti face cu Disk Cleanup (din Accesories/System Tools) ori cu CCleaner, este un program gratuit de la Piriform.com. Numai bine!